Jak zarobić na promocjach toto-mix ?

Toto-mix (Totolotek) oferuje od jakiegoś czasu bonusy, każdego dnia inny. Kalendarz promocji można znaleźć tutaj. Na tych promocjach można co nieco zarobić. Przykład promocji:

Postaw we wtorek kupon z 4 lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem Bayern vs Real Madryt i odbierz bonus 30% od wniesionej stawki aż do kwoty 50 złotych.

Na skróty:
Zagraj kupon min. 4 mecze
Kupon zawiera mecz
Bayern vs Real Madryt
Bonus 30% od zagrania
Max bonus do 50 zł 

Wybieramy cztery zakłady, jeden z nich to oczywiście zakład na mecz Bayern – Real. Wybieramy takie zakłady gdzie toto-mix daje wysokie kursy,  najlepiej żeby to były surebety. Różnica w czasie rozgrywania tych spotkań musi wynosić co najmniej 3-4h. Niestety nie znam żadnej porównywarki kursów, która obejmowałaby oferty polskich bukmacherów, trzeba więc szukać samemu (albo napisać porównywarkę :)

Załóżmy że mamy 4 mecze z kursami 2.0. Stawiając 150zł otrzymujemy 150 x 16(kursAKO) x 0,88(podatek) = 2112zł. Totolotek zwraca nam 30% stawki czyli 45zł. Faktycznie zaryzykowaliśmy więc nie 150zł lecz 105zł. Faktyczny kurs z takiego zakładu wyniósł więc 2122 / 105 = 20,11

Przeliczając same kursy otrzymaliśmy AKO 16,00 od tego musieliśmy jeszcze odjąć podatek. Jednak po doliczeniu bonusa mamy kurs 20,11 w tym policzony już podatek. Otrzymany kurs jest 25,7% wyższy niż bez promocji. Co możemy z tym zrobić ?Do pierwszego spotkania dodajemy te 25,7%. Zamiast kursu 2.00 mamy więc 2,514. Zakładając, że kurs w porównaniu do innych bukmacherów był wysoki i dało się na giełdzie (np. Matchbook) postawić lay po kursie 2.0 wówczas mamy ładnego surebeta (11,4%). Wrzucamy do kalkulatora surebetów kursy 2,0 i 2,514, dla tego drugiego stawka wynosi 105, obliczamy więc stawkę dla kursu 2.0. Stawiamy zakład AKO w toto-mix i przeciwny zakład do pierwszego zdarzenia u innego bukmachera. Jeśli wynik pierwszego meczu w toto-miksie będzie nietrafiony, wówczas trafiamy zakład na giełdzie i na tym się kończy, wszedł surebet 11,4%. Jeśli jednak wejdzie nam zakład w toto-miksie wówczas musimy dograć drugi zakład na giełdzie lub u jakiegoś dobrego bukmachera. Stawki przeliczamy na takiej zasadzie, że kursy pozostają bez zmian czyli 2.0 w toto-miksie i drugi kurs jaki udało nam się uzyskać gdzieś indziej. Natomiast jako stawkę w toto-miksie bierzemy kurs z zakładu pierwszego, pomnożony przez początkową stawkę czyli:
2,541 * 105 = 266,81
Obliczamy stawkę dla giełdy i stawiamy tam zakład. Jeśli znowu wygra zakład w toto-mix, dogrywamy trzeci zakład. Jako stawkę liczymy stawkę z zakładu drugiego pomnożoną przez kurs zakładu drugiego. (266,81 x 2.00). Postępujemy tak do momentu przegranej w toto-mix lub do wyczerpania zakładów i trafionego zakładu AKO.Z jednej strony dobrze jest od razu przegrać zakład w toto-mix i zarobić te 11,4%, z drugiej kiedy trafimy zakład AKO wygrana będzie dość spora, warto wtedy zabrać potwierdzenie wygranej, może się kiedyś przydać ;)

Niestety spory w tym moim opisie teorii, gdyby istniała jakaś porównywarka byłoby to banalnie proste. Szukanie kursów samemu może nie dać pozytywnych efektów. A może jednak istnieje jakaś porównywarka obejmująca Toto-Mix i innych bukmacherów naziemnych bukmacherów ?

Zapisz w zakładkach link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *